| Biancaaaa a întrebat:

as vrea sa stiu, daca fac cardio 30 de minute/5 zile pe saptamana slabesc la abdomen?

Răspuns Câştigător
| Dianné a răspuns:

Buna Bianca! Daca ai si o alimentatie sanatoasa, slabesti fara probleme sau dubii. Abdomenul se face plat, se topeste grasimea, aceste exercitii cardio sunt grele, dar dau niste rezultate foarte bune daca le executi in fiecare zi, sau de cateva ori pe saptamana. Succes!

4 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Bianca,
Am scris de curand un articol in care iti arat care sunt cele mai bune exercitii cardio. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/cele-mai-bune-exercitii-cardio-ca-sa-arzi-grasimea/
Spor!

| cosmin21 a răspuns:

XDiia cica aceste exercitii sunt grele, e greu sa alergi sau sa pedalezi? cred ca nici nu stii ce inseamna cardio.

| shnako a răspuns:

Daca mananci si echilibrat, da!

| Biancaaaa explică:

Ce detalii? stepper, banda de alergare, eliptica