| Datku_Mark_1986 a întrebat:

Asi dori sa stiu un program de antrenament la sala fara greutati deasupra gatului, max 3 zile pe sapt.Si ce as putea sa mananc? Am 12 ani si 1.65

2 răspunsuri:
| Smecheru245 a răspuns:

Salut. Iti voi intocmi mai jos un program de antrenament la sala fara greutati deasupra gatului pentru maxim 3 zile pe saptamana si ce anume ai putea sa mananci la varsta de 12 ani si inaltimea de 1, 65 metri cubi:
Dimineata la ora 05:00: Un biscuite impartit in 5, fiecare bucatica fiind inmuiata intr-un lapte traditional de vacuta, crescuta in gospodaria dumneavoastra inca de la varsta de 3 ani si invatata ca trebuie sa dispuna de un laptic calitativ, care sa ii ajute cresterea intr-un mod semnificativ.
La pranz, la ora 12:00: Un bors bun de peste, combinat cu niste icre bune de peste cules chiar din Lacul Rosu, din Italia de Vest.
Seara, ora 23:00: Ciuperci inmuiate in lapte de bivol.
Sper ca am reusit sa va ajut si sa intocmesc un program de antrenament specific varstei si intaltimii dumneavoastra, care sa fie pe placul consumatorului. Va doresc o zi buna, lipsita de griji, traita alaturi de familia si prietenii dumneavoastra!