| Pauluk a întrebat:

Cam cate tractiuni, abdomene, genoflexiuni si tractiuni ar trebui sa fac la 12 ani jumatate? Multumesc anticipat! Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| alinutzu_6299 a răspuns:

In primul randrolling on the floor ai zis de 2 ori tractiuni

Si incepi treptat sa zicem numarul maxim e 6 faci 4 serii a cate 6 exerciti la tractiuni

abdomene nu prea ma pricep si genoflexiuni cate poti la fel in serii ca la tractiuni

abdomen sa zic sa bagi programul acela de 8 minute poate merge

Eu am un colacel in fata deci n-am experienta dar pentru abdomen trebuie in principiu dieta pusa la punct bine bine stiu eu

1 răspuns:
| dracu14 a răspuns:

Nu exista un numar fix, incepi de la cateva pana la cateva sute...