| thecezar a întrebat:

Buna cand joc tenis mi se intampla sa lovesc mingea cu rama rachetei cum ass putea sa elimin acest lucru total. funda mare, apropo racheta este bullet energy si a costat 70 de lei, si din aceasta cauza am si zgariat rama.

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Stai cu ochii pe minge, nu te uita la racheta, urmareste mereu mingea, pozitioneaza-te pentru lovitura din momentul in care pleaca mingea pentru a lovi cum trebuie.

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Nu ai cum sa elimini asta total pentru ca se poate intampla tuturor, uneori chiar si profesionistilor. Totusi, incearca sa fi mai atent atunci cand primesti mingea, incearca sa fi mai rapid si mai indemanatic si vei reusi sa joci asa cum vrei.