| ColorfulRainbow a întrebat:

Care va pricepeti bine la sport si la nutritie?
As vrea sa va cer sfaturi. big grin

7 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Fac sala de 2 ani si ma pricep si la nutritie, ce trebuie sa mananci, ce e bun, ce e rau etc
Ce ai nevoie sa stii?

| DNSK a răspuns:

Ce anume te intereseaza?

| Ibrahimovic a răspuns:

Pai ce sfaturi?! trebuia sa spui direct.loloh go on

| daassh a răspuns:

Daca sunt intrebari sau nelamuriri, punele aici, sunt multe persoane care te-ar putea ajuta.Succes!

| Flaviucu a răspuns:

Te ascult.

| Allisson a răspuns:

Imi dai o funda.♥...fa flotari. pina ce faci 40 fara sa te opresti.Ridicarea trunchiului..in fiecare zi..incepe cu 20 si pina vei face 200 fara sa te presti.am putut face asta in 6 luni.INcearca sa alergi in fiecare seara cite 3 km.sau dimineata daca poti..la oreke 6. Maninka cite un mar pe zi.un mar prelungeste viata cu o zi.si bea multa apa. bafta♫♥

| Cosmin86 a răspuns (pentru Allisson):

Copil mic...