| dragonbos a întrebat:

Buna,ce exercitii imi recomandati pentru piept, este bun e fac eu:
10 flotari cu mainele departate
10 flotari cu mainile apropiate
5 flotari cu mainile sub piept
daca puteti imi putei face antrenamente pentru o luna. funda

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Flotarile cu mainele apropiate sunt pentru triceps

| greyhound a răspuns:

3 serii ori 20 repetari cu mainile departate (pauza de 1 min intre serii)
5 min pauza
la fel si la celelalte 2 exercitii
Faci acelasi antrenament la fiecare 2 zile timp de 2 luni
Dupa 2 luni acelasi antrenament dar cu picioarele ridicate la un nivel de 30 cm (ex: pe pat)

| dragonbos explică (pentru greyhound):

La celelalte doua cum fac, cum adica la fiecare 2 zile?

| greyhound a răspuns (pentru dragonbos):

tot 3 serii cu 20 de repetari
adica faci antrenamentul asta din 2 in 2 zile sau poti si din 3 in 3 zile (am vazut acum ca ai 13 ani asa ca iti recomand la fiecare 3 zile)

| AdelinAdd a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/passion4profession

Aboneaza-te aici (daca ai cont de youtube)...e cel mai tare...mie mi s-au dezvoltat deja abdomenul, bicepsii si tricepsii :) Funda?