| Arturel a întrebat:

Ce muschi trebuie sa-i lucrez, si cum, pentru ca sa stau mult in maini si sa fac break dance in maini?

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Colegii mei toată ziua stau în mâini, unul dintre ei face break, altul face parkour. poţi să începi şi tu să te duci la un curs de dans de acest gen şi acolo înveţi ceva mai uşor până ţi se formează muşchiul thinking şi bineînţeles că trebuie să-ţi lucrezi tricepsul şi bicepsul că doar stai în mâini big grin

1 răspuns:
| Allexandrw07 a răspuns:

Pt a sta in maine nu ai nevoie doar de muschi,, picepsi'', tricepsi''.Ai mare nevoie de muscii abdominali adica de abdoment cu cat e mai bine lucrat ai mai multa stabilitate si muschii sapatelui pai preci zona de deltoizi si omoplati.