| RoxiiDinca99 a întrebat:

happy Cum fac sa stau in maini? (Street Dance mdel )? thinking

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Intai dezvolta-ti musculatura bratelor, apoi mai vorbim.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a sta in maini trebuie sa-ti dezvolti musculatura si dupa cand vrei sa stai pui mainile pe sol si impingi usor in picioare.

| mimiwewem a răspuns:

Începând să faci gimnastică.

| VladGH a răspuns:

Leagate cu picioarele de pod laughing rolling on the floor

| ancaroxy01 a răspuns:

Trebuie sa ai un pic de forta in brate si in spate ( fa flotari ). Daca aveti voie, incearca sa o faci la perete, eu asa am invatat. Trebuie sa te arunci cu tupeu pentru ca daca ti-e frica nu iti iei suficient avant si picioarele iti cad inapoi. Nici prea mult avant insa ca te dai pe spate. Nu ai ce sa patesti deoarece aveti saltele iar daca nu te mai tin mainile, inclina-te pe o parte sau ceva cand cazi, sa nu iti intinzi gatul. Mai exerseaza in casa la perete pentru ca daca nu exersezi nu prea poti sa faci minuni. Spor happy

| morandi a răspuns:

Pune pe cineva sa te tina de picioare si stai in maini....bati orice recordlaughing)))