| 5088955 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre repetari la sala de forta (incet sau mai rapid), rog sa raspunda doar cei cunoscatori

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe negativ mai controlat nu o lasi sa se izbeascã, si pe pozitiv cat poti de rapid, acum Depinde si de exercitii.(ramaturile, indreptarile, exercitiile pentru spate) nu conteazã negativul asa mult, pe pozitiv cat de exploziv poti.
Repetari rapide dar controla-te vreau sa spun.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru inceput o iei mai incet, prea rapid fortezi o accidentare.