| MihaiN1 a întrebat:

Ce sport aţi alege voi dintre basket, fotbal si handbal?

Care este cel mai plăcut şi frumos sport?

Fundă!

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fotbal

| Robert a răspuns:

Eu am facut si-mi place rugby.
Footbalul este de ratati.

| SebyBiz a răspuns:

Basketul este cel mai complex sport deoarece asa cum a zis spirt intruneste toate chestuiile dar in acelasi timp si agilitatea si gandirea mai ales daca esti mic de inaltime si joci pe post de conducator de joc iti zic dupa propria experienta...app si in baschet un jucator mic inseamna de la 1 85 in jos ceea ce cred eu pentru cineva care nu face acest sport este o inaltime acceptabila

| jan33tt a răspuns:

Handbalul clar! e cel mai frumos!

| spirt1 a răspuns:

Poi uite o deductie.Fotbal=muschi la picioare, Hanbal=muschi la mana, basket=inalt.Vezi ce iti place din chestile astea.laughing eu as alege basketul ca le completeaza si pe celelalte oarecumhappy

| AleeexandrA a răspuns:

Handbal love struck

| Memphis_6272 a răspuns:

Depinde de ce vrei sa faci eu de exemplu fac voley si este un sport foarte frumos dar daca ai vrea neaparat unu dintre acestea eu ti-as recomanda bascketul