| Cristian2003 a întrebat:

Ce sport este mai bun fotbal sau basket? Dau funda

Răspuns Câştigător
| sNkRuLzLove a răspuns:

Pai depinde de vrei sa dezvolti.
In primul rand la fotbal antrenezi mult picioarele deoarece trebuie sa alergi mult iar la basket bratele deoarece trebuie sa arunci la cos. Ambele sporturi scot untul din tine depinde ce doresti tu sa dezvolti in special.

10 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Fotbal :X

| IonutGaby a răspuns:

Fotbal parerea mea

| BlitzLikeXd a răspuns:

Fotbalul

| MariaKTA a răspuns:

Depinde pentru baieti e mai potrivit fotbalul dar basketul este mai pentru fete

| zignetg2 a răspuns:

FOTBAL! CLAR! La baschet aia alearga ca nebunii dupa o minge

| RaulStefan1 a răspuns:

Cred ca fotbalullaughing

| razvyb98 a răspuns:

Fotbalul te ajut in ati dezvolta muschi picioarelor, iar baschetul antreneaza muschi bratele.Ambele sporturi sunt foarte bune pentr a antrena o anumita parte a corpului.Ramane la alegerea ta. big grin

| MissStradaa a răspuns:

Vrei sa te inalti? muschi la maini? - Basketul ar fi cea mai buna alegere. Vrei sa slabesti..mușchi la picioare chestii din-astea?laughing -Fotbalwinking