| AntoniaHetfield63 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru abdomen? E destul de tare da se poate si mai bine, si sa se vada! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| MalevolentGirl a răspuns:

Fa 200 de abdomene zilnic timp de o luna si gata. Eu asa am facut.

2 răspunsuri:
| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Pai fa abdomene zilnic dar rezultatul dupa 1 luna - cel tarziu 2

| FitnessTrainer a răspuns:

Abdomenul ti-l faci in special prin alimentatie. Putini carbohidrati si grasime, mai multe proteine. Nu uita de odihna.
Ai niste exercitii aici: http://www.despreculturism.ro/......idiat.html