| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cum imi pot reduce masa musculara? Vreau raspunsuri concrete

5 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri si iti explica tot ce trebuie sa stii. In plus are niste antrenamente foarte smechere

| Akihito a răspuns:

Nu e o metoda prea buna. Prin infometare celulele au nevoie de nutrimente si neavand se mananc intre ele.

| AnemonaP a răspuns (pentru Akihito):

Nu vreau sa ma infometez.

| Alexandra_Ale_1987 a răspuns:

Atunci cand nu mamanci slabesti din masa musculara, dar nu-ti recomand... Nu este bine sa faci asa ceva ...De ce vrei sa iti reduci masa musculara? Alti doresc muschi iar tu vrei sa scapi de ei laughing

| AnemonaP a răspuns (pentru Alexandra_Ale_1987):

Da,deoarece ii am mai dezvoltati intr-o parte a corpului si nu imi place