| kitt a întrebat:

Cumsa pun masa musculara fara sala si fara inot?
vreau sa pun mai multa masa musculara la brate antebrate si piet
astept raspunsuriwinking

6 răspunsuri:
| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Flotari, abdomene, extensii si fa cu gantere de 10kg multe repetari biceps, triceps, umeri, spate

| Syotos a răspuns:

Pai fa flotari si cu ganterele.

| kitt explică (pentru Syotos):

Flotari fac 50 pe ziwinking
mersi oricum

| thelordofthedrinks a răspuns:

Exercitii fizica.

| alextz99 a răspuns:

Foloseste ganterele din pozitia 4 labe asa lucreaza bratu pieptu si spatele nerd[]==[]

| bogy1811 a răspuns:

Pai flotarile sunt cele mai bune.Fa o data pe zi, 3-4 serii de cate 15 repetari, iar daca ti se pare usor fa mai multe repetari. Fara sala e greu, dar in timp da rezultate