| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cum ma mai pot inalta? Am 13 ani, fac 14. Am 1, 60 si vreau sa fiu inalta. Stiu ca trebuie sa practic sporturi, baschet, inotul, etc. Credeti ca e bine la varsta mea sa am 1, 60? Mai cresc pana la 16-18 ani? Astept raspunsuri, va rog!

Răspuns Câştigător
| deadbiker a răspuns:

Pt varsta ta ai o inaltime foarte buna iar pana la 18 ani vei mai creste mult.

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Incearca sa iei mai mult calciu din alimente, lapte, oua, branza, ceapa si ai grija sa nu faci exces cu sporturile alea

| Anonymous1995 a răspuns:

Nu-ti face griji de genul asta, fetele cresc pana la varsta de 18-19 ani, o sa te inalti.

| Sănduțța a răspuns:

Mergi la inot, e foarte vital! Si te ajuta si cu sanatatea happy