| XnameX a întrebat:

cum sa fac sa slabesc in jurul taliei soldurilor si spatelui? Adica eu sunt foarte slaba, insa chiar si persoanele slabe au zone in care li se depoziteaza grasimea. Nu am exagerata ca perosoanele alea carora le atarna suncile insa totusi iese in evidenta si nu imi place. Este zona in care chiar nu stiu cum sa scap. Daca imi puteti da niste video eficiente sau poze si niste trucuri orice este bine venit.
Si am inceput sa fac acele exercitii squats in care faci in fiecare zi mai multe. Functioneaza? Adica o sa vad o schimbare intr-o luna? Nu ceva wow, dar totusi. Intreb pentru ca eu ma uit in fiecare zi in oglinda si nu mai observ schimbarea, dar poate ca cineva stie din experienta.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

La fete grasimea se depune pe fund,coapse e ceva normal, dieta low fat, low carb, high proteine, sprinturi 4 minute pe zi