| Hlleb a întrebat:

Cum sa scap de grăsimea din jurul taliei? Parca as avea două buci mai mici, mai sunt și slab in rest

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu sport si eliminat carbohidratii (cereale, paste, paine, orez, pizza) care asta fac, cresc stratul de grasime.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cele două buci le ai de la strămoșii tăi, care au suferit de foame. Ți le-au lăsat ca să nu suferi și tu. Poți scăpa de ele dacă te strădui să faci și tu un pic foame, în amintirea lor.

| iustinhoodnikka a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de grasime selectiv (in afara de operatie desigur). De obicei ce grasime pui la inceput iese la sfarsit. Continua in slabit si n-o sa ai probleme