| BRONSON33 a întrebat:

Cum se administreaza creatina monohydrata pudra corect? De 3 saptamani folosesc creatina, 2 saptamani luam
o lingurița intreaga si una jumate (inainte de sala). Dupa, 1 saptamana il luam asa: o linguriță intreaga inainte de
antrenament si una jumate dupa. Multi zic ca se vede rezultatul dupa o săptămâna eu unu nu il vad poate din vina ca nu il iau corect. Multumesc anticipant!

1 răspuns:
| Kyra18 a răspuns:

Creatina este o substanta cu absortie foarte lunga deci nu conteaza daca o iei cu 30 min inainte de sala pentru nu se absoarbe la timp ea se absoarbe de pe o zi pe alta ..incearca sa iei si niste proteina monohydrata din zer