| Lauraaaaaa123 a întrebat:

Buna! Daca am terminat acum clasa a 12 a, voi mai avea reducerea de elev la sala pe timpul verii?

Răspuns Câştigător
| Condrache_Marian_1989 a răspuns:

Depinde... Eu iti zic din exerienta mea, cand terminasem eu secretara de la noi ne a validat carnetele si pentru anul viitor, special ca sa putem merge cu trenul, tramvaiul troleibuz ul gratis asta pana cand ne inscriam 1005 la facultatate si primeam carntele de studenti. Ai putea sa vorbesti cu ea, tu si inca cativa colegi sa vi le valideze si pentru anul viitor asta daca e intelegatoare. Dar teoretic nu, dupa ce ai terminat clasa a 12a si ai primit diploma nu mai e valabil, asta doar daca faci cum am facut eu, succes!

1 răspuns: