| ChristinaGM a întrebat:

Daca fac vreo 50-70 abdomene in fiecare seara o sa slabesc la burta? Daca nu ce mi-ati recomanda sa fac?

Răspuns Câştigător
| funkyman a răspuns:

Raspunsul tau aici... o sa slabesti sigur, ba mai mult se recomanda 50-60 baietilor dar daca esti fata si te-ai decis intr-un timp scurt vei obtine succee sunt sigur) si in plus vei obtine la muschi) succesee)

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai mari sanse sa iti faci un abdomen pe masura, trebuie sa ai grija si la ce mananci

| andreeamihele a răspuns:

Ar trebui sa le faci treptat. Sa faci azi 10, maine 15 si tot asa. Altfel risti sa faci o febra musculara. Si trebuie sa mananci ponderat (sa iei 3 mese pe zi) si sa nu mananci mancare solida dupa ora 18:00. Si sa mananci fructe. Asa cu siguranta vei avea un abdomen de invidiat.