| Mihai1765 a întrebat:

Buna, daca ma apuc de sala pot sa dau jos si grasimea de pe burta dar sa pun si niste masa musculara? Mentionez ca nu am asa multa grasime dar putina de care vreau sa scaplaughing

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Intai slabesti si ajungi la greutatea dorita prin deficit caloric si cardio. Apoi intri pe antrenament specific pentru masa musculara si o alimentatie bogata in proteine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasimea poate fi arsa si in afara salii, prin dieta. De fapt si daca mergi la sala, tot dieta face treaba. Cat despre burta, nu, nu vei slabi doar de pe burta, slabesti de peste tot si la un moment dat si de pe burta.

| Tehno21 a răspuns:

Da. alergi, sari coarda, mergi cu bicicleta asa pierzi burta si mananci mai putine calorii deficit caloric