| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Daca vreau sa am picioarele mai subtiri si practic Kangoo Jump doar o sa intareasca musculatura sau se vor subtia?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ambele variante.

| Ruxandra15 a răspuns:

Depinde,de multe ori doar intareste musculatura dar le si poate subtia.

| NgrMdx a răspuns:

Depinde cat de des practici. După ce îţi alegi programul preferat, va fi nevoie de o rutină de 3 zile pe săptămână, ca să vezi şi rezultate. Kangoo Jumps este un sport deopotriva eficient, din punctul de vedere al rezultatului asupra modelarii corporale, dar si a imbunatatirii starii de sanatate, si distractiv. Deci, daca ai un program bine stabiilit pentru exercitii, sigur vei obtine rezultatele dorite..Baftaabatting eyelashes

| xPiitiicaOx a răspuns:

Prin intarirea musculaturii, picioarele se vor subtia prin arderea grasimii de la picioare. Daca il practici intens, vei avea niste picioare subtiri, cu muschi si foarte atragatoare. FUNdA?