| YoDarky a întrebat:

Buna deci... eu fac in fiecare dimineata si seara exercitiibig grinbig grin. Dimineata cate 30 de flotari, 100 de abdomene si am o gantera cu care fac cateva exercitii pentru brate big grin si asta se vede.Am si un anumit regim ma rog. Dar pentru abdomen nu fac decat abdomenele si ma rog alerg cate 2 KM in fiecare zi si nu se prea observa cum se observa la bratebig grin.La sala nu merg pentru ca la varsta aceasta (15 ani) m'ar opri din crestere.Si sa zic asa nu am decat o camera o gantera un pat si niste scaunelaughing si nu stiu cu acestea ce exercitii sa fac eu ca sa'mi mai formez abdomenul.

Sa nu ma credeti vr'un disperat sa fac muschilaughing pur si simplu sa arat si eu cat de cat asa mai facutbig grin. Dau funda pentru cel mai bun raspunsbig grin...am mai pus odata intrebare aceasta dar la Adolescenti sper ca nu e nici o problemabig grin vreau raspunsuri cat mai multebig grin

1 răspuns:
| MrX_1007 a răspuns:

Patanu daca vrei sa ai muschi fa pe zi vreo 300 de flotari
si fugi vreo 5-8km si la urma fa vreo 300 de abdomene in 2-3 seturi.