| anonim_4396 a întrebat:

Deci, sa va spun care-i problema mea. Am ceva timp de cand es în fiecari seară afară şi fac tracţiuni la bară, fac la paralele şi fug, aa da şi fac abdomenu la bară. Întreabarea e ce exerciţii să încep să mai fac, şi în cât timp pot vedea rezultatele. Merci mult. Fundaa

Răspuns Câştigător
| xcristix a răspuns:

Daca nu esti gras o sa se vada repede rezultate asa ca o sa iti zic si eu un program foarte bun,zic eu fa flotari in casa dar cauta pe net cum sa le faci corect si sa vezi ca ele antreneaza tricepsu, abdomenu, pectoralii si mai sunt multi altii si cauta pe youtube 8 minute pentru un abdomen perfect si fa alea o data pe zi si daca faci astea o sa ai muschi cam peste tot cu exceptia picioarelor dar daca alergi cativa km in fiecare seara sigur o sa ai rezultate si fa asa cateva luni la rand sa vezi cum o sa arati si daca vrei multi muschi mananca carne de pui, oua, lapte pentru ca sa iei indeajunse proteine.si sa stii ca muschii iti cresc dupa odihna si mancare

3 răspunsuri:
| crapx a răspuns:

Rezultatele le vei vedea mai tarziu alte exercetii ce poti face sunt exercitii de gimnastica! Intaresc musculatura! Flotari in casa poti face! bafta la exercitii!

| TootydeCool a răspuns:

Buna, vrei sa iti intaresti si sa formezi muschii, presupun.
Poi ai putea sa faci
genoflexiuni - pentru muschii de la picioare
flotari - pentru muschii de la maini, coapse, picioare
exercitii de carate cu picioarele
Uite am cateva videoclipe:
http://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=iKtr8dn8Gxk&feature=player_detailpage
Gasesti multe pe aceste site-uri
Succes!@! Fundita?

| anamaria06 a răspuns:

Exercitii fizice iti dau energie si nu ai bine sa le faci seara. ai indicat sa le faci dimineata, dar daca nu poti dimineata trebuie sa le faci cu cel putin 4 ore inainte de a dormi. rezultatele o sa le vezi in timp, asta depinde de organismul tau, poate in 1-2 luni o sa vezi rezultate. mai poti face ridicari cu greutati. orice sport ai bun daca iti place si il practici.