| Light7376 a întrebat:

Doresc sa incep programul Insanity, doar pentru masa musculara. Dar am auzit ca slabesti foarte mult. Ideea e ca nu am ce slabi. Sunt deja destul de slab. Iar cei care l-au urmat, chiar e bun programu? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da, dar pentru crestere in masa musculara nu stiu daca l-as recomanda. Mai degraba pentru conditie fizica. Vei observa o oarecare crestere fara indoiala dar cred ca ai face progrese mai mari la sala de fitness.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu pui masa musculara cu insanity.

pentru masa musculara : tractiuni, flotari la paralele, indreptari cu haltera, presa militara, genuflexiuni cu haltera, impins culcat cu gantere sau haltera ( sau ambele ), mersul fermierului

Cu alea pui masa musculara, nu cu insanity