| KellyGreen a întrebat:

Buna!
Eu am o problema la coloana vertebrala(scolioza). Merg de 2 ori pe saptamana la kinetoterapie pentru. a rezolva problema asta. Doctorul mi-a spus ca nu am voie sa practic sporturi ce se practica doar cu o mana. Insa de ceva timp am inceput sa joc tenis si pur si simplu am inceput sa iubesc sportul asta si chiar as vrea sa fac performanata. Credeti ca o sa imi creeze probleme mari pe viitor? Adica stiu ca imi va creea probleme dar totusi cat de mari pot fii ele(lovesc reveru mai mult cu o mana dar il mai execut si cu 2)

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de a-ți răspunde am o rugăminte la tine, schimbă poza de avatar, nu își are rostul această "scenetă"!
Acum, referitor la întrebarea ta, nu îți pune sănătatea în pericol, nu vei rămâne tânără tot restul vieții și boala te va pune jos și nu îți doresc să stai prin spitale, mai ales în România.
Pa, pa.

| RoCkMuSicFtW a răspuns:

Pot sa iti dau un sfat. sa nu ridica greutati k te-ai distrus in rest stiu ca nu trebuie sa faci fotbal. basket.