| irina4219 a întrebat:

Eu vreau să intru la UNEFS și să dau proba fizică la gimnastică, dar nu știu exact ce elemente ar trebui să fac. Puteți să-mi dați vreun videoclip de pe YouTube, un site sau să-mi spuneți voi, dacă știți? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Nu zic sa intri pe site-ul unefsb ca poate e deja prea complicat pentru tine, dar ai incercat macar sa folosesti Google? Scrii in casuta aia de cautare "unefs broșură admitere 2019", deschizi broșura, dai scroll pana la pagina 36 sau unde o fi proba de gimnastică si citești (ai si desene).

Nu stiu de ce visezi tu la facultate daca nici atata lucru nu ai putut sa gasesti, dar in fine...bafta si mult noroc ca o sa ai MARE nevoie.