| Diana3509 a întrebat:

A dat cineva dintre voi proba sportiva pentru facultate la gimnastica? (Facultatea de educatie fizica si sport)

Nu stiu cum ar trebui sa ma prezint si nu stiu pasi de legatura intre elemente (http://www.fefs.ro/ro/proba-1-gimnastica FETE) Sfaturi?

2 răspunsuri:
| anamaria_3893 a răspuns:

Si eu am admitere la gimnastica. am o pirueta si o fandare. 2 pasi de legatura.dar nu pot sa ti le explic in scris

| bebelushatadulce a răspuns:

NU STIU ACEST LUCRU dar totusi te-as indemna sa cauti pe forum la facultatea (din orasul respectiv unde vrei sa dai) -sa stii relatiile si anumite reguli de baza iar VENIND VORBA DE PROBA, TE SOCIALIZEZI CU O STUDENTA/STUDENT/ SAU MERGI LA CANCELARIE DIN FACULTATE CARE TE-AR AJUTA, FARA NICI O PROBLEMA SAU RUSINEwinking ID MEU DE MESS ESTE BEBELUSHA_TA_DULCE_CAMELEON SI SPER SA NE CUNOASTEM.ANA