| anonim_4396 a întrebat:

Bună, idei unde mi-aş putea pune sacul de box?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Afara in curte, agatat de o creanga groasa.

| johnnny123 a răspuns:

Păi de unde vrei să știm noi ce casă ai tu, cum e împărțită, unde ai spațiu suficient, etc?

Este ca și cum te-aș întreba eu "Ai idee ce fel de chiuvetă s-ar potrivi la mine în baie?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe hol sau in sufragerie.

| thunder11 a răspuns:

Intr-un spatiu mare ca sa ai loc sa te misti langa el si sa nu te impiedici sa iti rupi capu din greseala in mobila, de preferat se pune afara daca nu ai loc in casa dar cum vine iarna nu prea ai de ales decat sa il pui in casa