| Ariyana a întrebat:

Vreau sa imi iau un sac de box de 20 kg pe care sa il agat de tavan.Dar am niste nelamuriri.Inaltimea camerei mele este de 3, 1 m.Voi pune un holsurub sus,dar dupa ce voi atasa sacul de box de el, cum voi putea ajunge la sacul de box? Presupun ca lanturile sacului nu sunt atat de lungi incat sacul sa fie la acelasi nivel cu mine.Ce pot cumpara ca sa aduc sacul la un nivel acceptabil ca sa il pot lovi?

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Vezi ca gaura aia trebuie sa o dai cu diblu si holsurub teapan ca sa reziste. si sa o dai in beton. daca nimeresti o zona cu rigips sau altceva dai 30 de pumni si iti pica tavanul in cap.

| stlucian a răspuns:

Lanţuri metalice, cu înălţime reglabilă.

http://www.decathlon.ro/saci-de-box/8291872-sac-de-box-tb390-vide-1.html

| Z3R0H0uR a răspuns:

Simplu, poti cumpara cand un lant. @stlucian ti'a lasat un link mai sus.

| vartolome1 a răspuns:

Mai pui un lant. Problema nu este asta: gandeste-te cum o sa il prinzi de tavan. 20kg nu par multe, insa cand il vei lovi, sarcina va fi mult mai mare. Cred ca mai bine ai face ceva prin pod care sa treaca prin tavan.

| lck2290 a răspuns:

Poate ramai cu tavanul in mana sa zic asa laughing