| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la sala pentru prima data, fiindca eu nu prea fac miscare, nu practic niciun sport, iar la scoala din pacate profesorul de sport nu ne pune sa facem educatie fizica. Am stat 2 ore, dar astazi m-am trezit cu o febra musculara enorma prin tot corpul. Are ceva daca continui sa fac sala?

5 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Nu are nimic. faci aerobic la sala? sau. thinking

| pestisorulauriu a răspuns:

Asa e la inceput. Partea frumoasa este ca dupa un timp vei dori sa mergi mai deswinking. Da-I corpului cat o zi odihna si recuperare.

| maria33 a răspuns:

Febra musculara este normala, pentru ca nu ai facut miscare iar muschii tai nu sunt obisnuiti si secreta acid lactic in cantitate mare. Daca ai vointa sa continui este perfect, dupa cateva sedinte de sala vei scapa de febra musculara si iti garantez ca, cu un mp3 si o banda de alergat iti vei face viata mai frumoasa.

| Andreea_Irina_1993 a răspuns:

Nu are absolut nimic daca continui deoarece facand in continuare o sa scapi de febra si mie mi s-a intamplat din cauza la abdomene dar continuan sa fac in fiecare zi nu am mai simtit nici-o durere

| geani444 a răspuns:

Nu are chiar nimic la inceput asa se intampla la orce si mergi incontinuare