| HappyDreaM a întrebat:

Salut as vrea sa aleg intre liceul de sport si cel de politie nu stiu ce sa aleg daca urmez liceul de sport ce pot deveni? Cel mai bun raspuns Primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Profesor de sport. viata frumoasa, usoara si sanatoasa.
foarte bun. succes.

2 răspunsuri:
| NOC a răspuns:

Liceele de politie s-au desfiintat de ceva timp. In orice caz, liceul nu iti asigura un job si, indiferent de profilul urmat, poti merge la orice facultate, presupunand ca te pregatesti din timp.

| VladimirPutin a răspuns:

Nu devii nimic dupa ce termini orice liceu... dupa facultate poate