| niggasinparisxxx a întrebat:

Buna,imi puteti da un program de sala, pentru incepatori, azi a facut de exemplu triceps si piept!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Merg si ambele in aceeasi zi, daca stii sa te antrenezi.

Gruparea mea favorita e spate-biceps si piept-triceps

| cristi1505 a răspuns:

Uite aici! Citeste cu mare atentie:
http://www.culturism.ro/antrenament/

| cristi1505 a răspuns:

Sau poti sa le combini.Gen piept cu biceps si spate cu triceps.Sau piept cu triceps si spate cu biceps.Sunt foarte bune aceste combinatii.

| cristi1505 a răspuns:

Dar asta ar insemna sa mergi 7 zile din 7 si sa tina antrenamentul cam 30-40 de minute.

| niggasinparisxxx explică:

Ce geniu esti,de ce crezi ca am intrebat pentru ca nu stiu, si azi am fost prima data si nu am stiut ce sa fac, daaaa, sti sa faci misto, vai de capu tau