| Anonimasdfg a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot avea un abdomen cu patratele in aproximativ 2-3 luni?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bodybeast + insanity + proteine + legume si proteine+fructe dar nu foarte dulci /zero zahar, grasimi etc

| SiLaS a răspuns:

Nu mai mananci carbs(cartofi, paste, fasole, orez, dulciuri de orice fel) si iti calculezi deficitul caloric pentru a-ti fi mai usor.

| SuckTheGod a răspuns:

Multa alergare... mancare sanatoasa (acum e si sezonul) sauna, inot. Sa nu faci abdomene pentru ca iti afecteaza coloana.

| Moonlight15 a răspuns:

Ce idiot... unii se chinuie ani de zile sa faca un abdomen frumos, si multe sacrificii si tu in 2-3 luni vrei patratele? Degeaba ai patratele daca sunt de foame. Du-te la sala, dezvolta tot corpul si cand ai 75-80 de kg, cu 7-8 % procentaj grasime atunci o sa ai abdomen adevarat.

| AntiHero a răspuns:

Mergi la sala si mananca sanatos tongue