| ghicicinesunt a întrebat:

Buna pentru un abdomen frumos trebuie sa fac doar abdomene si alte exercitii p. s sunt baiat

3 răspunsuri:
| laur_8083 a răspuns:

Cel mai bun remediu, multe abdomene si multa fuga uite iti zic eu programul varului meu, la el a functionat, in 3 luni avea un abdomen de invidiat: dimieata o cana de ceai cu paine prajita apoi jumatate de ora fuga iar dupa maxim 50 abdomene. iar seara mananci tot ceva usor inainte de antrenament si la fel: fuga jumatate de ora iar apoi 50 abdomene. fa asa timp de 60 de zile doar ca dupa fiecare zi cresti numarul abdomenelor, azi facci 50 maine faci 55 poimaine 60 si tot asa. o sa functioneze. baftawinking

| ghicicinesunt explică (pentru laur_8083):

Fara alergari, Eu am un program zilnic de 180 abdomene, 50 pe laterala, 50 pe cealalta parte, echere si inca cateva dar mi se fac foarte greu patratalele ce sa fac?

| usernamed a răspuns:

Incearca flotari in 3 degete daca poti.batting eyelashes