| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Pot sa fac orice exercitii pentru abdomen atata timp cat simt ca muschii lucreaza? Funda happy

Răspuns Câştigător
| DeathIncarnate a răspuns:

Normal

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| djdani2010 a răspuns:

Atunci cand simti ca muschii lucreaza, alea sunt cele mai importante abdomene.
Incearca sa faci cat mai multe, atunci cand simti.

| Cosmin86 a răspuns (pentru djdani2010):

A zis exercitii, NU "abdomene"

| djdani2010 a răspuns (pentru Cosmin86):

Https://www.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk
In locul tau nu mai spuneam nimic :)
Sunt mai multe tipuri de abdomene.

| Cosmin86 a răspuns (pentru djdani2010):

Da, 8 min abs = cel mai prost program de antrenament.

Antrenamente ADEVARATE pentru abdomen : L-sit, ridicari de picioare din atarnat, aplecari la cabluri, crunch-uri, etc.

abdomene ( mai multe tipuri ) = exercitii facute de COPII MICI si de cei care promoveaza marketingul.

p.s. : cand o sa ai si tu 10 ani de sport adevarat ( nu abdomene ), atunci imi explici tu mie ca sunt mai multe "tipuri" de abdomene de 2 bani.

| AlexEduard232 a răspuns:

Dea -_-