| Fr3shb0y a întrebat:

Buna, practic culturism și am început sa iau trenbolone cu testosteron(știu riscuri și riscuri, le asum) problema e ca nu prea mai am acum pofta de mâncare și nici nu prea pot sa dorm(efect secundar) in condițiile astea pot sa pun ceva masa musculară?

5 răspunsuri:
| bornsinner a răspuns:

Cati ani ai? Te-ai documentat temeinic inainte sa faci prostia asta?
In adolescenta si pana la 20 si putin de ani, testosteronul unui mascul e la cel mai inalt nivel. Nu ar exista niciun motiv pentru a-l inlocui cu cel artificial din steroizi anabolizanti (cu exceptia cazului in care vrei sa devii pro si sa faci bani din bodybuilding). Avand in vedere ce ai intrebat, imi asum ca nu prea stii ce faci si deja ai pornit cu stangul, fara sa te superi.

Ar trebui sa cauti sfaturi de la altii care folosesc si ei, incearca forumuri din afara (bodybuilding.com etc).

Ai grija de sanatatea ta.

| Fr3shb0y explică (pentru bornsinner):

Bani nu faci din bodybuilding și normal ca m-am documentat, am vrut sa aud mai multe păreri. Nu ma lua cu câți ani ai și prostii de genu, raspunde la întrebare dacă nu, nu te baga aiurea in seama ca e nasol și am 24 de ani happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Fr3shb0y):

Daca nu faci bani din bodybuilding (cu toate ca sunt destui care fac), care e rostul sa bagi stero? Sa arati bine pe plaja? Cea mai mare cretinitate posibila laughing

De ce nu ceri sfaturile "dealer-ului" care ti le-a vandut? Ca el probabil e profestionist.

| bornsinner a răspuns (pentru Fr3shb0y):

Te-am intrebat ce varsta ai, nu din cauza ca te-as fi considerat un copil, ci pentru ca are importanta cand vine vorba de injectare de testosteron. Ba chiar ti-am dat si un sfat: sa intrebi pe un site mai specializat precum bb.com.

Cum nu poti face bani din bodybuilding DACA esti profesionist? Castigi concursuri, reusesti contracte cu sponsori si iti faci un brand, te afiliezi, faci personal training si eventual blog/vlog pe internet.

Cum adica e nasol? laughing

In fine, nu ma mai "bag aiurea in seama". Sper sa primesti parerile pe care le cauti.

Sanatate.

| huntsman44 a răspuns:

Nu folosesc niciun fel de subs dar ca sa pui masa sunt sigur ca trebuie sa mananci. Mananca fortat, unde nu este motivatie intervine disciplina. La somn poti lua valeriana sau ceva similar, gen somnifere. Intreaba la farmacie