| TechnoMdMa a întrebat:

Pentru cunoscatori ma puteti ajuta cu un ciclu pentru definire? (sunt endomorf.) In trecut m-am axat pe trenbolone enantat+ test si am castigat mult in masa musculara si putina grasime insa a fost datorita alimentatiei. Insa as vrea ceva mai usor. M-am gandit la testosteron enantat insa cum steroizii nu se iau singuri as mai adauga ceva pe langa, ce credeti ca ar trebui? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Participi la concursuri?

| TechnoMdMa explică (pentru Cosmin86):

Momentan nu, fac pentru mine vreau sa fac un aspect mai definit si nu doar din alimentatie

| Cosmin86 a răspuns (pentru TechnoMdMa):

Atunci ce rost au stero? Stero sunt pentru cei care concureaza.