| m2704 a întrebat:

Buna prieteni.In urma cu 6 luni m-am reapucat de sala,am pus destul de mult pe mine,inclusiv pe burta, asa ca am inceput o fibrare cu dieta si mult cardio.Am slabit 8 kilograme, scazut 10 centimetri din talie, ceea ce e ok.Dar de 4 saptamani,nu mai scad deloc din talie. Exerciti abdominale fac o gramada,cardio,sala, dieta stricta si nimic.A mai avut cineva problema sa stagneze asa?

Răspuns Câştigător
| Marius1985 a răspuns:

Trebuie schimbat ceva, metabolimul tau s-a plafonat. Uite aiai un articol care l-am citit zilele trecute, cred ca despre asta vb si tu: http://steroizi.ro/articole/prevenirea_incetinirii_metabolismului.php

1 răspuns:
| cristi1505 a răspuns:

Este normal sa ai o perioada de stagnare dar idea e, cand ai o perioada de stagnare sa schimbi ceva(alimentatia, antrenamentul etc.). Trebuie schimbat ceva pentru a trece de aceasta perioada de stagnare!