| BocAlexandru a întrebat:

Buna seara,
1. Daca lovesc pe cineva in tampla ce se poate intampla?
2. Unde recomandati sa lovesc pe o persoana?(Inafara de zona nasului si a tamplei, si fara partea intima)
3.Ce exercitii recomandatii pentru lupta de strada?
Va rog nu lasati comentarii de genul 'Mai bine fugi','Nu e bine sa te bati', etc
Dau Funda

Răspuns Câştigător
| chazzZ a răspuns:

1)Daca ai intrebat cred ca esti constient cam ce ar presupune.
2)In stomac pentru ca riscurile ar fi mai mici.
3)Nu iti recomand.
Bonus) Daca e cineva pe cine vrei sa bati sau ceva de genu nu merita, mai bine te descarci de furie spargand obiecte.

| BocAlexandru explică (pentru chazzZ):

|Mersi chazzZ, trebuie sa ii arat o lectie acelui baiat, Funda!

4 răspunsuri:
| deathy a răspuns:

Daca vrei sa fii "mortal" de ce nu te duci sa inveti karate sau kickboxing?
Daca vrei sa lovesti o persoana o poti lovi in barba. Daca lovitura e puternica, persoana respectiva va cadea.SI exercitii speciale nu sunt.Nu trebuie sa dai lovituri scurte.Trebuie sa iti faci si putin avant cu ajutorul picioarelor.Deasemenea bratele si spatele te vor ajuta foarte mult.Totul depinde de tine.Tu trebuie sa controlezi lupta.

| ali17 a răspuns:

Man asculta aici. Daca esste o urgenta dai in gat cu toata puterea daca ai o putere foarte mare poti sal omori daca nu el va lesina.Nu exagera cu aceasta lovitura dar uitate al acest video pe mine am ajutat http://www.youtube.com/watch?v=f9Zd0wfXgbA&feature=related

| BocAlexandru explică:

Stiu acel videoclip, dar nu pot retine tot ce este acolo, deci eu vreau sa lovesc calumea.dar nu sa il omor...