| gutis a întrebat:

Buna seara, am 17 ani, am mai facut fotbal vreo 5 ani. si m-am lasat, si acum as vrea sa ma apuc din nou. dar nu stiu unde sa ma duc ce sa fac, ma duc aia de acolo se cunosc toti intre ei, mai e o faza eu sunt foarte slab am vreo 50, 55 de kg, si 1.80. ce sa fac? am talent

1 răspuns:
| Rau1Alberto a răspuns:

Salut,
pentru fotbal nu conteaza ca esti gras sau slab,conteaza rezistenta si skillu.
Ce trebuie sa faci inainte sa intri?
Fuga multa sati cresti rezistenta,acum ca a trecut craciunu si sa topit zapada,poti sa te apuci la fuga!
Ti "morcov"ca nu te poti integra?
Trebe sa fi "macho" sa le arati ca esti bun si nu te lasi la ei, si incetul cu incetul va imprieteniti, deoarece pana la final sunteti un TEAM
Succes!