| niculescu16081994 a întrebat:

rog seriozitate. Eu vreau sa ma apuc de fotbal fiindca toata lumea imi zice ca stiu fotbal si profu de sport zice ca am talent, ca dc nu fac fotbal etc etc. Problema ii ca eu am o problema cu inima, iar intrebarea ii urmatoare am vreo sansa sa fac fotbal chiar daca am problema pe care o am

Răspuns Câştigător
| Cristian969 a răspuns:

ştii..atunci kıar se poate de ıncercat.Doar ca ai grija, pe calduri mari nu juca. potı sa ieşi cu ceva grav. Aş avea şi eu o intrebare!-big grin DA FUNDİTA? :d:d

19 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Depinde de gravitatea ei. Consulta un medic cardiolog in privinta problemei tale si explica-i problema ta, intrebadu-l daca poti sa nu sa ai o cariera in forbal cu boala pe care o ai.
Daca primesti avizul medicului nu stiu de ce ti-ai rata sansa!

| niculescu16081994 explică (pentru PanaceuUniversal):

Nu stii care ii faza ca eu ma duc la 2 ani la control si in fiecare an imi tot zice ca nici foarte rau nu-i nici extraordinar de bine

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru niculescu16081994):

Ce afectiune ai?

| niculescu16081994 explică (pentru PanaceuUniversal):

Nst cum sa iti zic

| Cristian969 a răspuns:

De ce nu!? Da. poti eu la fel am probleme cu ınıma(functıoneaza ıntr-un rıtm mai rapıd) dar jok...Deşi exista un rısc oarecare, dar ın general se poate, tu ai putea sa obseşti mai repede ca altii.Dar mai este o intrebare citi ani ai, şi nu conteaza ce spune profu de educatie fizica, conteaza cit de bıne potı jukaca fotbal fata de jukatorıı care se antreneaza ın cluburi de fotbal...happy

| niculescu16081994 explică (pentru Cristian969):

Eu fac 18 pe 16 august si trebuie sa mentionez ca am facut box 1 an jumate dar m-am lasat iar acum fac taekwondo de 4 ani fac luna viitoare

| niculescu16081994 explică (pentru Cristian969):

Cristi lasa si mie id tau de mess sa mai vb uitel pe al meu te rog eu mult da-mi add marius_gold_94

| Cristian969 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Uıte ce tıne de ıntrebarea ta eu te-am ajutat..acum daca ımı permıtı tı-aş da un sfat.-Nu cred ca ai sa ajungi un fotbalist,asta e doar o dıstractie,un joc pentru tıne.E prea tırzıu,la aşa o vırsta deja fotbaliştii işi incep cariera profesıonala, ınsa tu nıcı nu te-ai antrenat ın vreun club oarecare, dar te sfatuı sa ıncercı, cine stıe, dar aı foarte mult de lucrat, baieti la vırsta asta ıs foarte bunı.winking

| niculescu16081994 explică (pentru Cristian969):

Cristi da tie doctorul ce iti zicea cand te duceai la control?

| Cristian969 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Doctoru aşa şi a zıs ca...ar trebuı sa renunt la dorınta mea de a ajunge fotbalis. İnsa eu aşa de mult am dorıt ınkıt am facut eu ce am facut ca.-doctorul mı-a scris ca-s sanatos şi ma sfatuıt ca sa am grıja, ma prevenıt ca o sa obosesc mai repede.şi acum fac sport ma antrenez, in Turcia...

| niculescu16081994 explică (pentru Cristian969):

Si sati mai zic ceva eu cand aveam 10 ani am fost la un club de fotbal la vaslui mai exact la juniori, dar o trebuit sa renunt intelegi, deci am ceva relatii de joc stiu cu ce se mananca

| niculescu16081994 explică (pentru Cristian969):

Mersi mult si sper ca o sa pot juca chiar imi doresc foarte mult nu conteaza ca o sa joc o repriza, 15 min conteaza sa joc, asta e cel mai important

| Cristian969 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Da da.şi tıe mersi pentru funda..succes ın vııtorwinking

| niculescu16081994 explică (pentru Cristian969):

Succes pe viitor cristi

| Cristian969 a răspuns (pentru niculescu16081994):

ştii..atunci kıar se poate de ıncercat.Doar ca ai grija, pe calduri mari nu juca. potı sa ieşi cu ceva grav. Aş avea şi eu o intrebare!-big grin DA FUNDİTA? :d:d

| DryX a răspuns:

Depinde cat e de grav, eu am o colega la fel si are scutire si nu face deloc sport.

| ILovemathhhh a răspuns:

Da, ai sanse, da sa nu faci efort atat fizic cat si psihic. fundita? big grin?

| george206 a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, de la efortul facut poti face infarct sau cine stie ce. Du-te la un cardiolog.

| Me1 a răspuns:

Eu am 20 de ani, sunt de la tara si aici nu prea am avut ce sa fac, de cand ma stiu joc fotbal, pot spune ca ieseam zilnic la fotbal si fara antrenament la vreun club am invatat singur(multi imi spun ca asi face fata la un club de fotbal). din pacate nu am avut bani sa fi dat probe la vreun club. dar anul asta nu ma mai las o sa incerc. cat despre tine King daca pana acum nu ai mai jucat de la 10 decat rar nu ai nicio sansa. dar nu trebuie sa iti zicem noi daca ai sansa sau nu. nu te lasa daca iubesti acest sport. eu asa o sa fac. bafta

| Co0Len a răspuns:

Daca te apuci de fotbal si daca o sa te ti calumea o sa ajungi cunoscut ca ai atins performanta aceea cu tot cu problema care o detiiwinking Sper ca te-am ajutat