| davidionut5294 a întrebat:

Salut! Am 14 ani, 1.80 și port la picior 45. As vrea sa ma apuc de fotbal dar nu știu dacă m-ar încurcă faptul ca am tălpile mari sau m-ar avantaja. Ce părere aveți? Este bine sa ma apuc de fotbal dacă am tălpile mari

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai talent la asa ceva, desi trebuia sa te apuci la o varsta mai mică, nu te incurcă numarul de la picior.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importnata ca poti 35 la picor sau 45, maia les la fotbal, unde ai mai multa stabilitate cu un picor mare.
marea problema este daca esti talentat la fotbal si ai fost selectionat de vreun antrenor, ca apucatul asta nu depidne doar de tine, ci de oameni specializati pe fotbal, care te vor testa la cat d eindemanatic esti, cat de mult alergi samd.

| davidionut5294 explică (pentru Violleta2022):

Ce vrei sa spui la faza cu antrenorul?

| Violleta2022 a răspuns (pentru davidionut5294):

Ca trebuie sa fii testat de un antrenor de fotbal, ca numai asa se poate sti daca esti talentatla fotbal si te vor in echipa.
Fotbalul se face pe maidan, cu prietenii si numai cei cu adevarat talentati sunt selectati de antrenori, sa joaca la echipe oficiale.

| dullcat a răspuns:

Buna.Apuca-te de orice sport doresti.

| Hyperion7 a răspuns:

Urmează-ti pasiunea
Cat despre tălpi, sunt sigur sunt și alții cu tălpile mult mai mari decât ale talehappy

| davidionut5294 explică (pentru Hyperion7):

Da dar ma încurcă râu la fotbal talpile mari, cu toate ca îmi place mult fotbalul...

| Hyperion7 a răspuns (pentru davidionut5294):

Pai nu ai ce face, nici sa ți le tai nu poți happy
Accepta-le așa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da apuca-te! Daca tie iti place fotbalul de ce sa nu o face! Nu asculta de altii, intr-adevar vei avea mai mult de munca dar vei reusi!

| sofi8omaga a răspuns:

Te poti apuca de fotbal, normal, chiar si cu marimea 45, e ceva normal, baietii traiesc pe picior mare, plus la inaltimea ta e normal sa ai piciorul mare. Din punctul meu de vedere, te-ar ajuta piciorul pentru a da drept intr-o directie. Succes in noua pasiune!

| davidionut5294 explică (pentru sofi8omaga):

Mulțumesc pentru cuvintele frumoase! Chiar m ai încurajat!?