| DX190 a întrebat:

Azi am fost la spital si mi s.a facut o injectie in mana dreapta, intre antebrat si brat. Intrebarea mea este, este bine daca maine ma duc la sala si lucrez bratele?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Eu am fost la sala chiar in ziua in care mi-am luat sange, si mi-a spart si vena ( ca retardata aia a dat pe langa, si a inceput sa invarta acu in mana sa-mi nimereasca vena ).

Si a fost ok, a fost ziua de spate-biceps.

3 răspunsuri:
| kidy00 a răspuns:

Daca nu te doare, este ok! happy

| khwewljewew a răspuns:

N-are nicio treaba. Te poti duce sa-ti faci exercitiile linistit.

| Bogdan_Numai_1991 a răspuns:

Nu este nicio problema, atat timp cat injectia nu ti a inflamat vreun vas sau cat nu a provocat blocarea muschiului! iti poti lucra bratele lejer. Eu unul am fost la sala la brate dupa ce mi s-a luat sange si nu am avut nimic!