| AnimalCMO a întrebat:

Buna Seara TPU!
Sunt cam " disperat "... Nu stiu ce sa fac...
As vrea sa ma duc la sala de forta, asta din cauza faptului ca nu am forta!
As vrea sa stiu ce " antrenament " sa fac la sala, as vrea sa stiu ce si cat sa fac pentru a imi dezvolta :
1. Abdomen!
2. Triceps!
3. Spate!
4. Muschii de la picoare!
5. Antebrat!
6. Biceps!

P.S : As dori sa mentionatii si " greutate " pe care o pot ridica la haltere, presa... etc! Am 1.71 Inaltime, 61 Kg, 15 Ani Jumate!

FUNDA PENTRU CEL CE MA AJUTA! MERSI TUTUROR!

2 răspunsuri:
| Sk1j4 a răspuns:

Vezi ca ai uitat pieptu.
Si de unde vrei sa stim noi cat poti ridica tu?

| Saammyyy a răspuns:

Pai cel mai bine cred ca ar fi sa iai un instructor de pe lloc, el iti va spune exact. )