| amorezul17 a întrebat:

Salut tuturor m-am decis sa ma apuc de sala de forta deoarece acasa nu am echipamentul necesar.Deci am 16 ani si as dori un program de antrenament in care sa cuprinda:

- 4-5 zile work 2-3 rest
- triceps, abdomen, biceps, antebrat, spate, piept, umeri si gat

DAU FUNDA! la cel mai bun.

Multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| IoanieCriminalul a răspuns:

Am sa-ti zic porgramul meu de antrenament care a dat rezultate bune.Majoritatea care fac sala folosesc acest program.
Lunitongueiept
Marti:Spate
Miercuri:Biceps, Triceps, Antebrat
Joi:Umeri, Trapez
Vineritongueicioare(Coapse si Gambe)
La inceput e greu pana te obisnuiesti cu febra musculara.Bafta!