| alexandero a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie va rog cam cat costa un abonament pe 1luna sa fac sala ( Muschi) sau cum se plateste pe zi? ( si as vrea inca ceva vreau sa am un instructor ca nu ma prea pricep) spuneti-mi pretul aproximativ ( tr platit si instructorul) Funda + vot

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Depinde, de oras, si de sala. cred ca pretul variaza intre 50 si 100 lei.Salile au instructori, si nu trebuie platiti

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Pai pe zi cam 10 lei [cred] iar pe luna un abonament intre 30-50 de lei... asta depinde unde mergi;-) bafta

| alexandero explică:

Pe luna?