| Ch0co a întrebat:

La un abonament la sala cu instructor personal, instructorul lucreaza doar cu tine sau te baga intr-un grup? Ca nu prea mi se mai pare "personal" daca nu lucreaza doar cu tine

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Depinde de pretul platit --- este instructor "personal " daca si pretu-i pe masura.

| Ch0co explică (pentru alessia5158):

Pai abonamentul la sala este 110 fara instructor personal, si 250 cu instructor personal. Si pentru atatia bani in plus, ma gandeam ca poate isi petrece timpul cu tine.

| alessia5158 a răspuns (pentru Ch0co):

Te-ai gandit bine ---asa este!

| sierra1 a răspuns:

Individual (al tău și doar alt tău) cred că e cam scump. Așa că accepta un preț suportabil și lasă-l (instructorul personal) să se plimbe pe la mai mulți clienți