| ronaldo90 a întrebat:

stie cineva de ce nu mai merge sportoquiz mi-am facut nu stiu cate conturi da degeaba cand scriu username si parola imi scrie eroare s-a intamplat ceva? inainte mergea perfect

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu mai merge, asta e, s-a "desfiintat". Va urma in curand si Conquiztador. Si mie imi placea SportoQuiz, dar oricum nu-l mai jucasem de mult timp. laughing

| ronaldo90 explică (pentru Ibrahimovic):

Nici eu nu am jucat demult nici Conquiztador asta e mersi oricum ca mai lamuritwinking

| Ibrahimovic a răspuns (pentru ronaldo90):

Daca ai observat conquiztadorul nu mai are foarte multi playeri. Inainte mai ales la Razboi de Cucerire erau mii de jucatori in joc, acum 100-200. Si asta datorita hack-urilor care au tot aparut. Nu-i convine nimanui sa joace cu niste adversari care la intrebarile cu raspuns rapid raspund in 0.30 secunde...
funda pentru raspunsul lamuritor? big grin