| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o problema cu laptopul. Dintr-o data nu imi mai recunoaste modemul...cand vreau sa intru pe net imi apare sa bag username-ul si parola, le scriu si degeaba ca imi da tot eroare. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Detalii!
Incearca "admin" si "admin"

| xgamerz a răspuns:

Buna, ce modem ai? :/ E usb stick cheita? :/ Despre ce username e vb? De la Romtelecom? :/

| JustRoxanne a răspuns (pentru xgamerz):

Modemul e Huawei SmartAX MT 882 si da, e de la Romtelecom...

| xgamerz a răspuns:

T-ar putea ajuta link-ul acesta:
http://suport.romtelecom.ro/......uri-huawei
Acolo ai si un Manual Huawei MT 882, urmeaza pas cu pas instructiuniile de acolo.
Daca nici asa NU ii dai de capat, atunci suna la nr.de tel.: 1930 si ei T vor ajuta!
Bafta;)

| IulioNagato a răspuns:

Stickul are un program intra in deconecteaza-l intra in setari introdu din nou userul si parola apoi asteapta 1-2 minute!